WiFi - bevielio interneto zonos
« į titulinįCityHotSpot
Baltnetos komunikacijos

Ebiz

HotSpot - zona, kur yra įdiegta WiFi infrastruktūra ir veikia bevielis internetas.

Ko reikia norint naudotis paslauga?

Norint prisijungti prie HotSpot paslaugos vartotojui pakanka:
  • Turėti nešiojamą (laptop) ar delninį (handheld PDA) kompiuterį,
  • kuriame būtų įdiegtas bevielio ryšio adapteris (populiariai vadinama "tinklo korta"), atitinkantis IEEE-802.11b (WiFi) ryšio standartą bei reikiama programinė įranga (šiandien tinklo adapteriai bei reikiama programinė įranga dažnai būna įdiegiama dar gamyklose)
  • bei būti bevielio interneto zonoje, pažymėtoje HotSpot ženklu.
Tinko kortos bei programinė įranga turi atitikti WiFi technologijos standartus. WiFi patvirtintų produktų sąrašą galite rasti http://www.wi-fi.com

HotSpot privalumai

Laisvė... HotSpot'as - tai bevielio interneto ryšio zona, kurioje galima naudotis interneto ryšiu bevieliu būdu. Užtenka turėti tik nešiojamą ar delninį kompiuterį ir nereikia naudoti jokių papildomų priemonių - mobiliųjų telefonų, laidų ar modemų.

Greitis... HotSpot'e bevielio interneto greitis siekia iki 11 Mbps. Šis ryšys yra iki 150 kartų greitesnis nei įprastas modeminis ar GPRS ryšys.

Prieinamumas... Interneto ryšys HotSpot'e veikia 24 valandas per parą (online), ten, kur jo labiausiai reikia - oro uostuose, viešbučiuose, konferencijų salėse, kavinėse ar kitose verslininkų dažnai lankomose vietose.

Pažangi technologija... HotSpot'ai paremti bevieliu kompiuteriniu IEEE-802.11b (WiFi) standarto ryšiu. Šis ryšys buvo sukurtas kaip alternatyva laidiniam ofiso kompiuterių tinklui (LAN), todėl neretai jis dar vadinamas "Wireless LAN - WLAN".

Kam skirta HotSpot paslauga?

Potencialūs viešųjų HotSpot'ų naudotojai - keliaujantys verslininkai, kuriems labai svarbu palaikyti pastovų kontaktą su verslo partneriais, klientais ar kolegomis randantis bet kurioje pasaulio vietoje. HotSpot'ų zonose galima greitai ir paprastai prisijungti prie interneto, susisiekti su kompanijų intranet tinklais, gauti svarbią informaciją ar ją perduoti ir pan.

HotSpot paslauga leidžia efektyviai išnaudoti kelionių metu gaištamą laiką, o jūsų darbo ofisai tampa pasiekiami akimirksniu, kad ir kur jūs keliautumėte.
 Projekto wifi.lt tikslas - skatinti WiFi technologijos vystymąsi Lietuvoje. Jei turite pasiūlymų, pageidavimų  ar naudingos informacijos apie WiFi technologiją, rašykite mums.
 © www.wifi.lt, 2003-2006 info@wifi.lt